btnmenu

021-77751404

salamatpars
btnmenu

طراحی سایت

طراحی سایت

پزشکانی که  همچنان به دنبال این هستند که مراجعه کننده عامل ارجاعی برای بقیه بیماران و اطرافیان خود شود اگر چه این روش بسیار ارزشمند است اما بایستی بدانیم که دنبال کردن این روش به تنهایی پاسخگوی نیاز های تحولی نخواهد بود.

امروزه مراجعین بسیار مشتاقند که با اگاهی کامل دست به انتخاب بزنند اینکه بدون ارائه کمترین محتوای علمی انتظار مراجعان فراوان داشته باشیم خیال خامی بیش نخواهد بود .

اگر نحوه مراجعه بیماران به مطب و کلینیک ها را در طی 2 سال اخیر با 10 سال قبل مقایسه کنید حقانیت این مطالب اشکار تر می شود.

در گذشته تابلو های بزرگ عامل اقتدار و جذب  مراجعین بود ، تبلیغات کاغذی و تراکت جواب می داد ، تبلیغ سینه به سینه عامل گسترش هر کسب و کاری بود اما امروزه این روش ها کارامدی خود را از دست داده اند.

شرکت بهسازان سلامت پارس با یک دهه تجربه و برخورداری از یک تیم پزشکی و یک تیم از متخصصین IT گام های بلندی در این عرصه برداشته است. اگر خواهان آن هستید که راه رسیدن به موفقیت را برای خود کوتاه کنید ما اماده ایم از ظرفیت های دنیای وب برای پرزنت قابلیت های شما بهره بگیریم.

سایت سازی اگر چه ظاهرا کار ساده و کم هزینه ای است اما در نگاه ما سایتی که بنواند عاملی برای رشد و توسعه مرکز درمانی شود کاری سخت و پیچیده است و ما فکر می کنیم توان انجام آنرا نداریم . در صورت تمایل با ما مشورت کنید

دکتر محمود سلامت زاده

 مدیر عامل شرکت بهسازان سلامت پارس

تلفن :77751404-021